Greenie Terra HERICIUM - KORÁLOVEC JEŽATÝ (LION'S MANE) 60 TOBOLEK

Greenie Terra - doplněk stravy

Dostupnost Skladem
Kód: 94
standardní cena: 499 Kč –20 % 399 Kč
Greenie Terra HERICIUM - KORÁLOVEC JEŽATÝ (LION'S MANE) 60 TOBOLEK
Greenie Terra HERICIUM - KORÁLOVEC JEŽATÝ (LION'S MANE) 60 TOBOLEK
499 Kč –20 %

POPIS PRODUKTU

Hericium – Korálovec ježatý ve formě tobolek od Greenie Terra získaný speciální metodou dvojité extrakce patří bezpochyby mezi nejcennější produkty. Hericium erinaceus je houba, která má dlouhou historii používání v tradiční čínské medicíně. Celosvětově se tato houba pěstuje jako kulinářská lahůdka i jako vitální funkční houba s blahodárným působením na organismus člověka. Oproti ostatním houbám naprosto vyniká obsahem aminokyselin, a proto je vhodným doplňkem stravy i vegetariánů a veganů.

Z některých zdrojů vyplývá, že v Číně se konzumuje již od časů dynastie Šang. Pro své účinky bylo Hericium užíváno v mnišských řádech při meditacích a kontemplacích. V současnosti se intenzivně zkoumají její pozitivní účinky díky látkám nazývaných hericenony a erinaciny, které houba obsahuje. Výzkum naznačuje, že v budoucnu se s touto houbou budeme setkávat čím dál častěji, jak v médiích, tak i odborné literatuře. Hericium erinaceus si proto zaslouží velkou pozornost. Jistě nás dříve nebo později překvapí svými dalšími účinky. také se zkoumá vliv Hericia na produkci NFG (nervového růstového faktoru).

 

HERICUM = BALZÁM NA NERVOVOU SOUSTAVU

Hericium je unikátní v tom, jakým způsobem působí na nervovou soustavu. Žádná jiná rostlina či houba neumí, co dokáže Hericium. Prováděné výzkumy odhalily, že hericenony a erinaciny podporují produkci neurálního růstového faktoru v nervové soustavě. Pod vlivem tohoto faktoru dochází k tvorbě nových nervových buněk, regeneruje se nervová tkáň, nervové buňky jsou odolnější proti vlivům, déle přežívají, podporuje též životaschopnost cholinergních neuronů atd. Jednoznačným přínosem je Hericium v případech, kdy dochází k degenerativním procesům v mozku či při poranění ‒ poškození nervů a míchy.
důvody proč tento produkt lidé vyhledávají...

  • Doplnění energie
  • Posílení činnosti mozku
  • Napomáhá trávení
  • Posílení imunitního systému
  • Tišení depresivních nálad (nejlepší s kombinací Cordyceps)
  • Řešení neklidu a poruchy spánku
  • Působení na všechny orgánové soustavy

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2-6 tobolek kdykoli během dne v závislosti na samotném působení na váš organismus a na tom, zda chcete k blahodárnému působení dorazit rychlejší či pomalejší cestou. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 10-30 dávek v závislosti na tom, zda užíváte 2 nebo 6 tobolek za den. Balení obsahuje celkem 60 tobolek.

NUTRIČNÍ INFORMACE

HODNOTY NA ZÁKLADNÍ DÁVKU 2 TOBOLKY

 

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) extrakt v prášku

1000 mg

 

SLOŽENÍ

 

Korálovec ježatý (Hericium erinaceus) extrakt v prášku, veganská tobolka rostlinného původu  (Hydroxypropylmethyl celulóza).

 

 

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 DISTRIBUTOR – PRODEJCE: GREENIETERRA.CZ – JOSEF PLANIČKA, SVOBODY 326, 751 32 TÝN NAD BEČVOU, IČO: 11654431 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: