Greenie Terra GREEN TEA 60 TOBOLEK

Greenie Terra - doplněk stravy

Dostupnost Skladem
Kód: 91
standardní cena: 359 Kč –17 % 299 Kč
Greenie Terra GREEN TEA 60 TOBOLEK
green tea
Akce
359 Kč –17 %

POPIS PRODUKTU

Green Tea od Greenie Terra je vysoce koncentrovaný extrakt ze zeleného čaje ve formě tobolek. Zelený čaj z lístků rostliny zvané Camellia Sinensis si získal oblibu díky svým blahodárným účinkům na zdraví a stimulačním účinkům na zrychlení celkového metabolismu. Proto je vyhledávaný i jako účinný spalovač tuků a pomocník při hubnutí. Je bohatý na vitamíny a minerální látky, avšak neobyčejným ho dělají zejména přírodní bioaktivní látky fenoly a polyfenoly. Mezi tyto látky se řadí katechiny, taniny, flavonoidy a teaflaviny. Tento pokročilý extrakt obsahuje min.  95% Polyfenolů, min. 70% Katechinů,  min. 45% EGCG a max. 7% Kofeinu. Poznejte sami skvělý účinek.

 

Katechiny v těle regulují aktivitu mnoha enzymů, limitují aktivitu COMT - enzym zodpovědný za rozklad adrenalinu, který řídí adrenomimentické aktivity. Tím posilují rozklad tukové tkáně. Také regulují hladinu cholesterolu v krvi, mají antibakteriální a antivirové účinky a zmírňují alergické reakce. Nejsilnějším a nejúčinnějším ze čtyř ketachinů je Epigalocatechin Gallate (EGCG), který se v zeleném čaji nachází ve vysoké koncentraci a je zodpovědný za většinu zdraví prospěšných vlastností. Má silné antioxidační vlastnosti a přispívá k boji proti oxidačnímu stresu způsobenému volnými radikály, které vznikají jako vedlejší produkt intenzivního tréninku. EGCG také pracuje společně s kofeinem obsaženém v zeleném čaji a přispívá k lepšímu využití kalorií a tuků. Snižuje schopnost těla ukládat přebytečné sacharidy jako tuk. Další skupinou aktivních látek v extraktu ze zeleného čaje jsou xantiny, jako kofein, teobromin a teofilin. Ty působí jako stimulanty.

 

Green Tea podporuje spalování tuků a zrychluje metabolismus. Kofein v zeleném čaji zase pozitivně ovlivňuje fyzickou výkonnost, zvyšuje pozornost, bdělost a hladinu energie. Také dopomáhá ke spalování tuků, a to díky stimulaci organismu a jeho mírným diuretickým účinkům. Zelený čaj je ideální pro každého, kdo si dělá dlouhotrvající fyzické tréninkové plány, nebo pro ty, kteří chtějí spalovat tuky a hubnout efektivní cestou.
důvody proč tento produkt lidé vyhledávají...

  • Zrychlení metabolismu
  • Zvýšení pozornosti a koncentrace
  • Dodání postupné energie
  • Podpora imunitního systému
  • Protizánětlivé účinky
  • Regenerace organismu
  • Podpora trávení
  • Odvodnění nadbytečné vody
  • Účinný přírodní spalovač tuku

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Doporučujeme užívat 1 tobolku 1-2x denně, nejlépe s jídlem. Nedoporučujeme užívat před spánkem - obsahuje kofein. Nepřekračujte denní dávku 1-2 tobolky.

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 30-60 dávek v závislosti na tom, zda užíváte 1 nebo 2 tobolky za den. Balení obsahuje celkem 60 tobolek.

NUTRIČNÍ INFORMACE

HODNOTY NA 1 TOBOLKU

 

Extrakt ze zeleného čaje

500 mg

 

 

SLOŽENÍ

Extrakt ze zeleného čaje, veganská tobolka rostlinného původu (Hydroxypropylmethyl celulóza).

 

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 DISTRIBUTOR – PRODEJCE: GREENIETERRA.CZ – JOSEF PLANIČKA, SVOBODY 326, 751 32 TÝN NAD BEČVOU, IČO: 11654431 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: