Greenie Terra CLA 1000 MG 60 KAPSLÍ

Greenie Terra - doplněk stravy

Dostupnost Skladem
Kód: 76
standardní cena: 699 Kč –14 % 599 Kč
Greenie Terra CLA 1000 MG 60 KAPSLÍ
cla 1000 mg
Tip
699 Kč –14 %

POPIS PRODUKTU

CLA od Greenie Terra je přírodní spalovač tuků, konjugovaná kyselina linoleová, která podporuje efektivní spalování tuku. Funguje jako blokátor tuku, snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách, zabraňuje nadměrnému tloustnutí a chrání svalovou hmotu před jejím úbytkem v důsledku hubnutí. CLA je vhodný pro dlouhodobé užívání a je to přirozený, cenově přijatelný a efektivní spalovač tuků.

CLA je tělu přirozená látka, která stimuluje odbourávání tukových buněk a ovlivňuje snižování tělesné hmoty. CLA je označením pro konjugovanou kyselinu linoleovou, přirozenou recepturu, která účinně podporuje spalování tuku. Funguje jako bariéra, která brání tuku vstoupit do tukových buněk. Tuk se místo uložení v tukových buňkách přesune do svalových buněk, kde se spálí při produkci energie. Je vědecky dokázáno, že CLA pomáhá snížit množství tělesných tuků a zvětšit čistou svalovou hmotu. CLA snižuje schopnost zásobování tuku v buňkách a zabraňuje nadměrnému tloustnutí. Urychlení spalování tuku podporuje energetické zásobování svalstva, v důsledku toho se zvětší objem čisté svalové hmoty.

CLA je nenasycená mastná kyselina z přírodních zdrojů, které se v menších množstvích vyskytují v některých druzích masa a mléčných výrobcích. Jako přírodní spalovač tuků, CLA velmi rychle nabrala na popularitě, a to proto, že zvyšuje efektivitu organismu při zpracování a ukládání přijatého tuku. Studie také prokázaly, že CLA dokáže zvýšit schopnost organismu využívat uložený tělesný tuk ve formě energie, zároveň podporovat růst čisté svalové hmoty a chránit tuto svalovou hmotu před úbytkem. CLA je určena na dlouhodobé užívání a jeví se jako přirozený, cenově přijatelný a efektivní spalovač tuků.
důvody proč tento produkt lidé vyhledávají...

  • Přírodní spalovače tuků
  • Podporu spalování a odbourávání tuků
  • Podporu tvorby a ochránění svalové hmoty
  • Podporu imunitního systému
  • Zabránění ztráty svalové hmoty při hubnutí
  • Celoroční užívání spalovače (nevyžaduje pauzu)
  • Vhodnost do diety

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2 kapsle denně s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní dávku 2 kapsle.

 

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 30 dávek. Balení obsahuje celkem 60 kapslí po 1000 mg.

NUTRIČNÍ INFORMACE

HODNOTY NA 2 KAPSLE / 1 DÁVKU

 

Konjugovaná kyselina linolová 80% (CLA)

2000 mg

 

SLOŽENÍ

Konjugovaná kyselina linolová 80% (CLA), softgelové kapsle (želatina, glycerol, čištěná voda).

 

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 DISTRIBUTOR – PRODEJCE: GREENIETERRA.CZ – JOSEF PLANIČKA, SVOBODY 326, 751 32 TÝN NAD BEČVOU, IČO: 11654431 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: