Greenie Terra ČERVENÝ ŽENŠEN 6LETÝ PRAVÝ BIO PLÁTKY 60 G

Greenie Terra - doplněk stravy

Dostupnost Skladem
Kód: 82
standardní cena: 999 Kč –30 % 699 Kč
Greenie Terra ČERVENÝ ŽENŠEN 6LETÝ PRAVÝ BIO PLÁTKY 60 G
červený zenšen front
Novinka
999 Kč –30 %

POPIS PRODUKTU

Ženšen ve formě plátků od Greenie Terra překvapí svou velkou silou a účinností. Tím, že se jedná o šestiletý ženšen, tedy, že se sklízí až po šesti letech, má v sobě velké množství účinných látek v nejvyšší možné kvalitě. Svoji červenou barvu získává tradičním zpracováním v horké páře. Tento náročný proces zlepšuje dostupnost aktivních látek pro lidský organismus. V dřívějších dobách byly nejkvalitnější ženšeny vyvažovány zlatem.

Extrémně silný ženšen od Greenie Terra nachází využití k udržení mentální i fyzické výkonnosti, lepší koncentraci a zlepšení kognitivních funkcí. Též k osvěžení těla, mysli, k vytrvalosti, čilosti, vitalitě, k přirozenému zlepšení obranyschopnosti imunitního systému, ke zlepšení sexuálních funkcí.

Náš ženšen je zároveň silný antioxidant a i přesto, že pomáhá odbourávat únavu, vyčerpání, tak si tělo zachovává možnost bez problému usnout. Velmi účinně působí proti stresu a pro navození psychické pohody. Nevzniká zde též časem žádná tolerance pro stejný účinek. Nemusíte tedy zvyšovat dávky, čí přerušovat jeho užívání. Ženšen od Greenie Terra z čínského pohoří Čchang-Paj je zcela bezpečný.
důvody proč tento produkt lidé vyhledávají...

 • Extrémně silný a účinný ženšen
 • Zlepšení mentální i fyzické výkonnosti
 • Zlepšení kognitivních funkcí
 • Zlepšení obranyschopnosti imunitního systému
 • Navození psychické pohody
 • Uvolnění stresu a napětí
 • Zbavení se únavy a vyčerpání
 • Zcela bezpečný bez vedlejších účinků
 • Pozitivní vliv na celé tělo jako celek a všechny orgány – dle čínské medicíny i našich západních studií
 • Nevzniká toleranci při dlouhodobém užívání
 • Lepší a silnější schopnost koncentrace

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jeden gram kořene (přibližně 1 střední plátek či 2 malé plátky) vložíme do 250 ml vody a přivedeme k varu. Na mírném ohni povaříme 15-20 min., následně sundáme z ohně a pod pokličkou necháme vychladnout na teplotu vhodnou k vypití či můžeme postupně usrkávat rovnou horký nápoj. Takto připravený odvar si můžeme připravovat a konzumovat 1–3× denně. Vyvařené plátky ženšenu necháme v odvaru až do vypití, pak je můžeme též zkonzumovat pro dosažení co nejvyšší účinnosti.

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje zásobu přibližně na měsíc - 60 gramů, při užívání 2 odvarů (po 1 gramu) 2 gramů za den. Balení obsahuje celkem 60 gramů krájeného kořene ženšenu na plátky.

SLOŽENÍ

100 % Panax ginseng BIO

 

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 DISTRIBUTOR – PRODEJCE: GREENIETERRA.CZ – JOSEF PLANIČKA, SVOBODY 326, 751 32 TÝN NAD BEČVOU, IČO: 11654431 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: