DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1 500 Kč
SLEVY AŽ 49% DO 31.12.2021

Greenie Terra CORDYCEPS BIO - ESENCE ŽIVOTA 60 TOBOLEK

Greenie Terra - doplněk stravy

Dostupnost Skladem
Kód: 79
standardní cena: 599 Kč –17 % 499 Kč 433,91 Kč bez DPH
Greenie Terra CORDYCEPS BIO - ESENCE ŽIVOTA 60 TOBOLEK
cordyceps
Akce
599 Kč –17 %
Česká značka
Česká značka
s námi se domluvíte
Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce nad 500 Kč
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
pro objednávky nad 1 500Kč

POPIS PRODUKTU

Cordyceps militaris od Greenie Terra roste hlavně v listnatých a smíšených lesích. Méně často i mimo les, a to na místech, kde se vyskytuje hostitelský hmyz. Jedná se o velmi zajímavý a jedinečný produkt s velkým přínosem pro člověka, který jsme vám nechali nakapslovat do veganských tobolek.

Plodnice houby vyrůstá z půdy, z hostitelské kukly, dorůstá nadzemní výšky asi jen 20–60 mm. Plodnice má nepravidelný kyjovitý či válcovitý, je zploštělá, drsná. Má tmavě oranžovou až červenou barvu. Třeň houby je válcovitý, lysí a má světlejší barvu než plodnice, zůstává v půdě, tak hluboko, jak hluboko byla larva/kukla hostitele.

Ačkoli není  jedlá, že hojně vyhledávána, protože podobně jako její kolega Cordyceps sinensis se využívá v tradičních medicínách k léčbě mnoha nemocí. Je však zkoumána také moderní vědou, která prokazuje její účinky pomocí pokusů i klinických studií.

Několik století je součástí tradiční čínské medicíny, například v léčbě onemocnění ledvin nebo sexuálních problémů. Cordyceps obsahuje polysacharidy, které představují až 40% extraktu. Podle tradiční čínské medicíny, kde je Cordyceps používán ve velké míře, můžeme směle říci, že se jedná o velmi silného dodavatele energie.

 

CORDYCEPS A ESENSE ŽIVOTA

 

Stává se, že se někdo snaží o zdravý životní styl a stejně je nemocný. Druhý zase žije nezdravě a zdraví mu dlouho slouží zcela spolehlivě. Příčina může být v "esenci", kterou dostáváme již při narození po svých předcích. Esense je uložená v ledvinách - západní medicína tomuto nevěří a nepřiklání pozornost, avšak dle té čínské existuje spousta důkazů a ty si můžete ověřit především sami na sobě.

 

Esenci ťing můžeme charakterizovat jako základní sílu lidského života. Esence není přítomna ve stále stejné míře, ale mizí ve spojitosti s určitými negativními událostmi v našem životě. Můžeme zmínit nejen nadměrnou námahu v práci, sportu, takzvaně „život na plný plyn”, ale i málo spánku a nevhodnou stravu. To právě nejsou ideální přísady pro esenci. Neprospívají ani pocity nespokojenosti a výkyvy nálad. Podobně je tomu s dlouhodobými nemocemi nebo přemírou alkoholu a návykovými látkami. Esence se také snižuje v případě žen s porody a u mužů s přemírou sexu. Esence mizí i stárnutím a je velmi těžké ji získat zpět.

 

Esensi nacházející se v ledvinách lze přirovnat ke svíčce. Plamen představuje život a množství vosku množství esense. Jakmile hoří svíčka silným plamenem, tak vost rychle mizí (namáhavá práce, negativní přístup k životu, výkyvy nálad, nedostatek spánku, extrémní výkony... aj.) a jak mizí esense, tělo stárne, začne omezovat některé tělesné funkce a postupně odchází až nastane bod smrti, kdy je esense na nule. (to by mohlo například vysvětlovat záhadné úmrtí vrcholových sportovců)

 

Tento pomyslný vost "esensi" je pak zpětně velmi těžké doplnit. V čínském cvičení zhong yuan qigong sice existují 7000 let staré a za tu dobu prověřené účinné metody a cviky, které dokáží přeměnit energii na hormony a ty se pak dále přetvářejí na ještě větší množství kvalitní energie, ale i ty vyžadují intenzivní praktikování, vyžadují čas, který často lidé v dnešní úspěchané době, tolik k dispozici nemají.

 

V případě Cordycepsu zde ale mluvíme o jednodušším způsobu, jak se dá esense doplňovat. Ne sice tak kvalitním jako v případě čínského cvičení, ale zaručeně lze poznat velký rozdíl v případě oslabené energie, když zkusíte Cordyceps. Bohužel v současnosti neznáme jiné rostliny, které by toto uměly a dokázaly tak jako Cordyceps. Osobní zkušenost mluví vždy za vše a proto doporučujeme si udělat vlastní obrázek.
důvody proč tento produkt lidé vyhledávají...

 • omlazování a obnovování těla
 • posílení esense „životní energie“ uložené v ledvinách (dle čínské medicíny)
 • podporu imunitního systému
 • podporu funkcí srdce a kardiovaskulárního systému
 • podporu funkce plic, jejich funkci a regenerace
 • podporu funkce ledvin
 • podporu plodnosti (žen i mužů)
 • podporu pozitivní nálady
 • pomoc s infekcemi a rozpouštění trombů
 • pomoc diabetikům
 • snížení oxidačního stresu
 • snížení cholesterolu
 • jiný pozitivní dopad – nelze jmenovat vzhledem k zákonům

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2-4 tobolky denně s jídlem a s dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučenou maximální denní dávku 4 tobolky. Doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat.

POČET DÁVEK V BALENÍ

Balení obsahuje 15-30 dávek v závislosti na tom, zda užíváte 2 nebo 4 tobolky za den. Balení obsahuje celkem 60 tobolek.

NUTRIČNÍ INFORMACE

HODNOTY NA ZÁKL. DÁVKU 2 TOBOLKY

 

BIO prášek z plodnice Cordyceps militaris

1000 mg

 

SLOŽENÍ

BIO prášek z plodnice Cordyceps militaris, veganská tobolka rostlinného původu (Hydroxypropylmethyl celulóza).

UPOZORNĚNÍ:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nesprávným použitím nebo skladováním. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

 DISTRIBUTOR – PRODEJCE: GREENIETERRA.CZ – JOSEF PLANIČKA, SVOBODY 326, 751 32 TÝN NAD BEČVOU, IČO: 11654431 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: